Epoksi Mortar Zemin Kaplama

Genel olarak açık alanda ve trafiğin yoğun olarak gerçekleştiği alanlarda zeminde bir zaman sonra çukurlaşmalar meydana gelmektedir.

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama birçok alanda dayanıklılık bakımında tercih edilen kaplama çeşitleri arasında yerini almıştır.

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi kimyasal reçine olarak adlandırılan ve pek çok alanda kullanılan bir malzemedir. Son yıllarda özellikle inşaat sektöründe kullanımı artarak devam etmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama

Günümüzde evden endüstriyel sanayi, fabrikalara kadar en fazla tercih edilen kaplama çeşitlerinde epoksi zemin yer almaktadır.

Otopark Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi malzemesinin kullanımı zemin kaplama alanında çok fazla tercih edilmektedir. Birçok alan için yapılan bu kaplama çeşidi otoparklar içinde çok fazla rağbet gösterilmektedir.

Epoksi Fiyatları

Epoksi kimyasal reçinedir. Dayanıklılığından ötürü zeminlerde kullanımları yaygındır Dekoratif amaçlı kullanıma da oldukça uygundur. Renk çeşitlerinin çok fazla olması da bu dekoratif özelliğini destekler.

Poliüretan Zemin Kaplama

Çoğu mekan ve zemin kaplama işlemi dayanıklılığın çok fazla olduğu malzeme ile yapılması tercih edilmektedir. Malzemenin dayanıklılığı uzun ömürlü olmasını da destekler.

Zemin Kaplamaları

Zemin kaplama sayesinde tüm alan daha temiz, geniş ve ferah gözükebilir. Görsellik dışında da poliüretan zemin kaplamaları türünde bir kaplama çeşidi ile tozun yüzeyde birikmesi önlenebilir.

Poliüretan Self Levelling Kaplama

Poliüretan zemin kaplama yüzeylerin daha kullanışlı ve dayanıklı niteliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Poliüretan self levelling kaplama ise zeminde ki oluşmuş çukurların ortadan kaldırılması ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlanır.

Poliüretan Boya

Poliüretan malzemesi, genellikle son kat boyalarda kullanılan ve dayanıklılığı ile bilinen bir malzemedir. Çoğu zaman metal demir ve çelik konstrüksiyon sektörlerinde kullanılmaktadır.

Epoksi Boya

Epoksi reçine esaslı boya çeşitleri de mevcuttur. Epoksi boya, ciddi anlamda her türlü kimyasal ya da fiziksel etkileşimlere dayanıklıdır. Yarı mat olarak bir görünüm kazandırır.

Kimler Epoksi Zemin Yaptırabilir

Epoksi zemin dayanıklılığı ile adından söz ettiren bir kaplama malzemesidir. Kimler epoksi zemin yaptırabilir? Bu malzemeyi kullanmak isteyen herkes, rahatlıkla epoksi zemin yaptırabilir, sorunun net olarak cevabıdır.

Epoksi Odaklı Endustriyel Zemin Kaplama

Epoksi, bileşenlerinin gösterdiği dayanıklılıktan dolayı çok fazla tercihlerin yoğunlaştığı bir zemin kaplamasıdır. Epoksi odaklı endüstriyel zemin kaplama dayanıklılığın ve sağlam direncinden dolayı kullanımı yaygın bir malzemedir.